133 Преглеждания
Мъжкият отбор ще изиграе последния си мач от ОГ София – Запад в събота /16.05.2026/ от 17:00 часа срещу ФК ,,Петърч” на градския стадион в Етрополе.
Тогава ще бъде връчена и купата за убедително спечеленото първо място в първенството, в което бяха записани 17 победи, 2 равенства и нито една загуба.

