Два бронзови медала завоюваха състезателите по борба Росен Георгиев и Васил Шиндарски на Републиканското първенство във Враца днес.
Двамата състезатели показаха силен дух и добра подготовка, като изиграха по пет срещи в своите категории. Те постигнаха по четири убедителни победи и допуснаха само по една загуба. Конкуренцията беше изключително сериозна – в категориите им участваха над 30 състезатели от цялата страна, което прави успеха им още по-значим.
Представянето им е резултат от усилена работа, постоянство и отдаденост към спорта, като те достойно защитиха името на Етрополе.
На младите състезатели им предстои ново предизвикателство – на 23 и 24 април 2026 г. те ще вземат участие в международно състезание в гр. Кюстендил, където отново ще имат възможност да премерят сили с едни от най-добрите в техните категории.


