МОМИЧЕТАТА ПОД 18г. СПЕЧЕЛИХА ЗОНАЛНИЯТ ТУРНИР В ЕТРОПОЛЕ

188 Преглеждания

За надпреварата се бяха класирали четири отбора Металург, Медиус, Благоевград и Етрополе. Нашите момичетата се наложиха с 3:1 гейма над Металург и Медиус и станаха победители в турнира.