145 Преглеждания
Момчетата под 16г. с победа и загуба на зоналния турнир. Етрополци победиха Сл.Герой с 3:0 гейма и отстъпиха на Металург с 3:2 гейма. Така те се класираха за предквалификационен турнир, които ще се проведе на 7-ми и 8-ми март в Добрич.
Съперници на нашите момчета ще бъдат домакините от Добруджа, Академик София и Тони спорт Берковица. Първите два отбора продължават напред към Държавните финали.

