От петък до неделя в спортна зала “Чавдар” в град Етрополе се проведоха вторите зонални турнири за момичета и момчета под 16г. Момичетата водени от Ралица Ботева победиха Марек Дупница с 3:0 гейма и загубиха от Миньор Перник със същия резултат.
Момчетата на Цветина Петкова победиха Сливнишки герой с 3:0 гейма и отстъпиха на Благоевград с 3:2 и Миньор с 3:0. Така и двата отбора продължават към финалната битка на региона, където ще се борят за първото място даващо право за класиране на квалификации от Държавните финали.
Момичетата ще играят на 28.02-01.03.2026г. в Етрополе, като съперници на нашите момичета ще бъдат отборите на Металург-Перник, Медиус-Сандански и Пирдоп. Момчетата също играят в Етрополе срещу Металург-Перник, Медиус-Сандански и Сливнишки герой-Сливница на 23.02. и 24.02.2026г.


